گزارشی از خدمات تور دروپای 2016 کارتن اینفو
دوشنبه 01 شهریور 1395 ساعت 11:28

سایت اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن، امسال برای اولین بار تور نمایشگاهی drupa 2016 را برگزار کرد. این نمایشگاه به مدت 11 روز از تاریخ 31 می تا 10 ژوئن در شهر دوسلدورف آلمان برگزار گردید. بازدید از کارخانه کارتن سازی Rondo اتریش، یکی از برنامه های جانبی این تور بود که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

گزارش ذیل چکیده ای از نقطه نظرات مسافران شرکت کننده در تور کارتن اینفو است:

 

احمد صلصال (پیشکسوت صنعت کاغذ - شرکت میثم کاغذ)

 

حسین یدالله پور (شرکت قالب سازی مدرن)

حسین یدالله پور، مدیرعامل قالب سازی مدرن درخصوص ویژگی های تور مسافرتی کارتن اینفو گفت: سفر با تور کارتن اینفو بسیار عالی بود و از هر لحاظ از آن راضی هستم چرا که تمام ویژگی های یک تور خوب را داشت.

وی می افزاید: برای انتخاب تور مسافرتی از قبل به برنامه هایی که در این خصوص تدارک دیده بودند توجه داشتم به همین منظور تور موردنظر را برای سفر برگزیدم و در طی سفر هم تمام برنامه ها به صورت دقیق اجرا شد و خوشبختانه بسیار عالی و مثمرثمر بود.

یدالله پور برای هر چه بهتر برگزاری این چنین تورهایی پیشنهاد داد: برای بهتر برگزاری تورهای مسافرتی ممکن است خیلی موارد وجود داشته باشد ولی اینکه آیا می توان آنها را عملی کرد و در زمان و مکان مناسب استفاده کرد، خود جای بحث دارد.

وی می افزاید: ولی به نظر من 9 روز برای مدت زمانی که در هر یک از شهرهای اروپا بودیم بسیار کم بود. ولی با تمام این مواردی که ذکر شد، اگر مجدد بخواهم از تور مسافرتی استفاده کنم، اولویت اول من، شرکت کارتن اینفو خواهد بود و ترجیح می دهم با همین تور سفر کنم.

مدیرعامل قالب سازی مدرن درخصوص نمایشگاه دروپا و دستاوردهای آن اظهار داشت: امسال نمایشگاه بسیار راضی کننده بود و در این سفر به تمام اولویت هایی که در نظر داشتم رسید.

 

حسن پیشنماز (شرکت کالاکارتن)

 

سیدحسن نصرالهی (شرکت چاپ طلوع آزادی)

سیدحسن نصرالهی، مدیر چاپ طلوع آزادی یکی از مسافران تور دروپا درخصوص ویژگی های تور شرکت کارتن اینفو اظهار داشت: به صورت کلی و در مجموع سفر با تور شرکت کارتن اینفو بسیار خوب و مفید بود. از ویژگی های این تور می توان به رصد زمان بندی نمایشگاه های مربوط به صنایع کارتن و مقوا، اطلاع رسانی در مورد زمان و شرایط و امکانات نمایشگاه های مربوطه، همکاری مستمر در اخذ ویزا، هماهنگی و برنامه ریزی سفر، بازدید از مراکز صنعتی و ... اشاره نمود.

وی در ادامه پیشنهادی برای بهتر برگزاری این تورها بیان کرد و افزود: بهتر است هتل ها در مکان های نزدیکتری انتخاب شوند. همچنین استفاده از لیدر مسلط به زبان در طول نمایشگاه و در مسائل فنی و تخصصی، باعث ترغیب افراد در صنف وابسته به چاپ جهت حضور در تورها شده که انعکاس همین اطلاعات مختلف به داخل کشور نقش مهمی در پیشرفت این صنعت خواهد داشت.

 

علی سلیمیان (شرکت آریاکارتن یزد)

 

محمدکاظم نقش (شرکت پارس کارتن سپاهان)

محمدکاظم نقش، مدیرعامل پارس کارتن سپاهان در مورد بازدید از نمایشگاه دروپا 2016 و تور کارتن اینفو گفت: این اولین باری بود که از طریق تور مسافرتی کارتن اینفو برای بازدید از نمایشگاه دروپا استفاده می کردم و از این بازدید بسیار راضی هستم. در دوره های گذشته از تورهای دیگری استفاده کرده بودم ولی به اندازه تور مذکور خوب و عالی نبودند.

وی ادامه داد: تور شرکت کارتن اینفو از نظر زمان بندی بسیار دقیق و عالی بود و در این سفر بازدید ویژه ای از کارخانه کارتن سازی داشتیم که بسیار ارزشمند بود و اگر در آینده مسافرت کاری پیش آید ترجیح می دهم که با تور این شرکت سفر کنم.

مدیرعامل شرکت پارس کارتن سپاهان در مورد دستاوردهای نمایشگاه دروپا گفت: دیدار از چنین نمایشگاه هایی بسیار سودمند است و سبب تغییر بینش افراد در این صنعت می شود ولی باید مدنظر داشت که ظرفیت هایی که در این نمایشگاه قرار دارد با ظرفیت های ایران همخوانی ندارد.

 

محمد رحمانی (شرکت کاوه سلولز زرین)

 

امیرحسین شهریارپور (شرکت کارتن بامداد)

مدت چهار سال است که از تور کارتن اینفو  استفاده می کنم. از ویژگی های این تور برنامه ریزی دقیق، سرویس دهی عالی، راهنمای تور بسیارخوب و مجرب و همچنین دو وجهی بودن این تور (سیاحتی و کاری) است. در بازدید از کارخانه Rondo  در اتریش (کارخانه کارتن سازی) تجربیات خوبی را کسب کردیم. این بازدید یک روز قبل از شروع نمایشگاه انجام شد. تنها نقطه ضعف این تور دوری هتل به شهر آمستردام بود.در مجموع از تور کارتن اینفو بسیار راضی هستم و برای سفر های آتی نیز از این تور استفاده خواهم کرد.

 

محمد پویه (شرکت کارتن محمد)

 

حسین عاصی حداد (شرکت کویرپک)

سفر با کارتن اینفو برای بنده بسیار مفید و مورد تایید بود. بازدید از کارخانه کارتن سازی در اتریش برایم جالب بود و اطلاعات زیادی کسب کردم. این دومین سفری بود که با کارتن اینفو داشتم. سفر اول به چین بود که از هر دو سفر کاملا رضایت دارم. اکثر همسفران نیز همچون من، راضی بودند. جای هیچ انتقادی نیست. به امید سفرهای به یاد ماندنی با کارتن اینفو ...

 

حسین عطاری پور (شرکت سپهرزرین پویا)

 

سید رسول درب امامیه (شرکت چاپ آرمان)

سفر با کارتن اینفو برای من بسیار خوب و مفید بود و با همسفرانی پر شور و حال و متخصص بسیار خوش گذشت. هیچ نقطه ضعفی را احساس نکردم و همه موارد عالی بود. نمایشگاه دروپا 2016 مثل گذشته پر بار نبود  ولی در این سفر تجربیات بسیاری کسب کردم.

 

علی اصغر همدانی (شرکت مهتاب پیام اکباتان)

 

محسن مرادی (شرکت آذین کارتن)

ضمن تشکر از آقایان شبانیان و اعتمادی. سفر به دروپا خوب بود و تنها مورد دور بودن هتل از شهر آمستردام بود که امیدوارم در سفرهای آینده مورد توجه قرار گیرد و در آخر جا دارد از زحمات خانم حمزه و خانم مظلومی که هماهنگ کردن تور را به عهده داشتند تشکر کنم.

 

تعداد دفعات مشاهده 1686
نظر بدهید 0 0