شرکت Smurfit Kappa
شنبه 20 آبان 1396 ساعت 15:24

شرکت Smurfit Kappa سالهاست که در زمینه کروگیت، کارتن سازی، تولید و بازیافت کاغذ و توسعه جنگل فعالیت دارد. این شرکت با حضوری گسترده در 3 قاره جهان، در 34 کشور، با 370 کارخانه و 45000 نیرو و همچنین با گردش مالی 8/2 بیلیون یورو در سال 2016 به ارائه خدمات می پردازد.

www.smurfitkappa.com


بخش بسته بندی


 این بخش با حضور بیش از 700 نفر طراح، صدها نفر کارکنان فنی و مهندسان و مدیران متخصص و باتجربه فعال در پروژه ها، با هدف ارتقاء و پیشرفت، به ارائه محصولات و راهکارهای نوین بسته بندی، تولیدات جدید، بسته بندی های پایدار و ... می پردازد.


بخش کاغذ


از خدمات این بخش می توان به تولید روزانه 1650 تن از انواع کاغذ فلوت، لاینر، کاغذهای مقاوم با گراماژ بالا، کاغذهای کرافت جهت تولید ساک دستی، لوله مقوایی و ... اشاره کرد. (لازم به ذکر است این رقم فقط مربوط به کارخانه کشور هلند می باشد)


چرخه بازیافت


این بخش جهت جذب مشتریان به ارائه راه حل های بازیافت مقوا و کاغذ می پردازد. سالانه چرخه بازیافت حدود 6.8 میلیون تن کاغذ در سراسر جهان گواهی بر این مدعاست.


جنگلداریمدیریت بیش از 100.000 هکتار جنگل در سطح جهان، که بر اساس اصول توسعه پایدار مبتنی بر ترویج رشد اقتصادی، استفاده مسئولانه از منابع طبیعی و پرورش عدالت اجتماعی است.

 

مشاهده فیلم

 

تعداد دفعات مشاهده 1380
نظر بدهید 0 0