نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های چاپ دیجیتال و ملزومات مصرفی استانبول ترکیه 2019
چهار شنبه 05 دی 1397 ساعت 11:33

نمایشگاه Printtek Digital مهمترین و جامع ترین نمایشگاه صنعت چاپ و کاغذ در ترکیه و منطقه اوراسیا است که هر دو سال یک بار توسط شرکت تویاپ در استانبول برگزار می گردد.
این نمایشگاه یک فرصت منحصر به فرد برای دیدار بازدیدکنندگان حرفه ای و خریداران از حداقل 65 کشور و 70 شهر ترکیه است. یک دوره چهار روزه برای دیدار با مدیران، تصمیم گیرندگان و مدیران خرید شرکت هایی که در چاپ، تبلیغات، بسته بندی، خدمات چاپ، طراحی گرافیک، مواد ثابت و اداری در ترکیه و اوراسیا فعالیت می کنند.
برای بازدید کنندگان حرفه ای از بالکان، دریای سیاه، قفقاز، روسیه، غرب و آسیای مرکزی، خاورمیانه و شمال آفریقا؛ Printtek یک رویداد تجاری است که به تعیین تصمیمات مهم سرمایه گذاری و خرید کمک می کند. کشور های منطقه اوراسیا از مهمترین بازارهای فن آوری چاپ و صنایع کاغذ در ترکیه به علت ساختار جمعیت پویا، افزایش قدرت خرید، پیوندهای فرهنگی و پتانسیل تجاری هستند.
Printtek فرصتی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​برای باز کردن بازارهای جدید، تقویت تصویر نام تجاری شرکت و آگاهی از نام تجاری در بازار اوراسیا، گسترش مشتریان و نمایندگی های خود در شبکه ملی و بین المللی است.


این نمایشگاه در رشته های ذیل فعالیت دارد:

- فن آوری های چاپ شامل: سیستم های چاپ، نرم افزار چاپ، تجهیزات چاپ، ماشین آلات و سیستم های چاپ دیجیتال
- فناوری اطلاعات و مواد: ماشین آلات تمبر، سیستم های فایلینگ و بایگانی، کارتریج و تونر، برش چاپ، کامپیوترها و اسکنرها،
فکس، تلفن و لوازم جانبی،  دستگاه های فتوکپی، ماشین حساب شمارش،
- مواد چاپی، مواد مصرفی و مواد شیمیایی: انواع کاغذ، فیلم و فویل، برچسب ها، کارت پستال، پوستر و پاکت، جوهر، لاک الکل و تونر، مواد شیمیایی و سایر مواد افزودنی، چسب، مواد چاپی، برجسته سازی و لمینیت مواد
این نمایشگاه در تاریخ 20- 24 فوریه (5-1 اسفند 97) در شهر استانبول برگزار خواهد شد.