شرکت Reed Exhibition برگزارکننده رسمی نمایشگاه Sino Corrugated
یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 14:55

تمامی دوره های نمایشگاه بین المللی Sino Corrugated توسط شرکت Reed Exhibition سازماندهی می شود. مقر این نمایشگاه در مرکز بین المللی نمایشگاه شانگهای می باشد.

نمایشگاه Sino Corrugated منحصراً مربوط به شرکت Reed Exhibition بوده و از اولین دوره این نمایشگاه در سال 2002 تا آخرین دوره در سال 2018، این نمایشگاه بدون همکاری هیچ ارگان دیگری، توسط Reed Exhibition سازماندهی شده است.

گسترش و حفظ این رویداد تنها مختص به شرکت Reed Exhibition بوده و این شرکت با قدرت هرچه بیشتر شرایط را در جهت فراهم نمودن سطح وسیعی از بازگشت سرمایه گذاری مشتریان و شرکای تجاری نمایشگاه فراهم نموده است.

شرکت Reed Exhibition با شروع فعالیت از نمایشگاه بسته بندی پاریس در سال 2002، توانسته با بیش از 17 سال سابقه بهترین خدمات را به مخاطبان خود ارائه نماید. نمایشگاه Sino Corrugated از نظر اندازه و فضای محیطی به طور مداوم گسترش یافت که منجر به یک رکورد جدید بیش از همیشه شده است، فضایی بالغ بر 110.000 مترمربع در سال 2019 با حضور 1.100 غرفه.

در سال 2015، 600 شرکت، محصولات خود را در نمایشگاه Sino Corrugated به نمایش گذاشتند، در سال 2019 این تعداد به 1100 شرکت خواهد رسید، این یعنی یک رشد 55 درصدی که قابل توجه است.

در مقایسه با دیگر نمایشگاه ها و رویدادهای نمایشگاهی، Sino Corrugated به پشتوانه تجربه و سرمایه لازم، آمادگی ارائه خدمات حرفه ای خاص به مشتریان خود را دارد.

هدف این نمایشگاه، فقط فراهم کردن کسب و کار نیست، بلکه به طور همزمان، فرصت هایی همچون سیستم های آموزشی بهبود دانش فعالان صنعت بسته بندی را نیز فراهم می کند. این مورد اشاره به برنامه های راهبردی ای همچون برنامه سمینار TAPPI (سمینارهای همزمان با نمایشگاه Sino Corrugated)، رویدادهای مرتبط در بازار آمریکای لاتین، هند و ایران، نشست جهانی صنعت بسته بندی، انجمن نوآوری صنعت بسته بندی و ... دارد.

نکته حائز اهمیت نمایشگاه Sino Corrugated2019 شانگهای، اضافه شدن نمایشگاه Sino Paper، صنعت کاغذ به مجموعه نمایشگاهی Sino است. در واقع 5 گروه در یک نمایشگاه در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند گرفت.

زمان این نمایشگاه 11-8 آپریل 2019 در مرکز نمایشگاهی شهر شانگهای می باشد.