تقویم نمایشگاهی 2020 (پارت اول)
چهار شنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 15:38

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه
نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) از ۲۶ الی ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) بستری بسیار موفق برای نمایشگاه و کنفرانس در زمینه پلاستیک، چاپ و بسته بندی است. نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه پیش رو، تجهیزات و خدمات پردازش، پر کردن و بسته بندی را به نمایش می گذارد و تصمیم گیران صنعت پردازش، و بسته بندی مجدد منطقه، بازدید کنندگان این نمایشگاه خواهند بود. نمایشگاه پیشین پلاستیک و بسته بندی شارجه افتتاحیه بسیار خوبی داشت، چنانکه نمایشگاهیان بسیاری جهت حضور نام نویسی کردند، نمایندگان بسیاری از کشورهای مختلف حضور داشتند و جمعیت بازدید کنندگان افزایش داشت. این نمایشگاه سران صنعتی را از کشورهای مختلف گرد هم جمع خواهد کرد و در زمینه آخرین تحولات و گرایش ها در فناوری های پیشرو، بهره وری هزینه، پایداری و سرمایه های انسانی طرح هایی ارائه خواهد نمود. با حضور ٧٠٠٠ بازدید کننده از کشورهای مختلف در آخرین دوره نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه، نقش آن به عنوان یک رویداد جهانی برای بخش فرآیند تولید پلاستیک پر رنگ تر می شود.

 

نمایشگاه چاپ و بسته بندی هنگ کنگ
نمایشگاه چاپ و بسته بندی هنگ کنگ از ۰۴ الی ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ در شهر هنگ کنگ کشور هنگ کنگ برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی هنگ کنگ نمایشگاهی خاص در آسیا است که موضوعاتی مانند بسته بندی مواد غذایی، برچسب، چاپ، تجهیزات بسته بندی، چاپ سه بعدی، تجارت و اقتصاد جهانی و شبکه جهانی را پوشش می دهد. مصرف کنندگان در سال های اخیر بر روی مارک ها، طراحی و اصالت محصولات تمرکز بیشتری می کنند. توجه به زندگی سالم نیز به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده است. فروشندگان با در نظر گرفتن محیط در حال تغییر بازار و انتظارات بالای مصرف کنندگان، باید به دنبال محصولات جدیدی باشند که نیاز بازار متفاوت امروز را برآورده کند. این نمایشگاه به خوبی با موضوعات مختلف طراحی شده است تا غرفه داران در حوزه تخصصی مربوط به خود بهترین نتیجه را از نمایشگاه بگیرند. موضوعات اصلی این نمایشگاه عبارتند از: خدمات چاپ، خدمات بسته بندی، بسته بندی محصولات غذایی و آشامیدنی، مواد مصرفی چاپ و بسته بندی، تجهیزات چاپ و بسته بندی ، دستگاه های چاپ دیجیتال، خدمات قبل از چاپ و محصولات یکپارچه بسته بندی. در طول این نمایشگاه، تعدادی از سمینارها و انجمن ها جهت تبادل اطلاعات عاملان این صنعت برگزار می شود.

 

نمایشگاه چاپ دیجیتال آفریقا (فسپا)
نمایشگاه چاپ دیجیتال آفریقا (فسپا) از ۱۹ الی ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقای جنوبی برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ دیجیتال آفریقا (فسپا) بزرگترین نمایشگاه تخصصی چاپ دیجیتال عریض،چاپ سیلک، تزئین پوشاک و چاپ منسوجات است. این رویداد که همزمان با نمایشگاه "چاپ آفریقا" برگزار می شود، فرصت آشنایی با طیف وسیعی از نوآوری های چاپ دیجیتال و بیشتر را برای جامعه چاپ آفریقا فراهم می نماید. بازدیدکنندگان جدیدترین پیشرفت های چاپ دیجیتال عریض، چاپ منسوجات، چاپ سیلک، تزئین البسه، تابلو و علائم، ماشین آلات و خدمات تجاری چاپ دیجیتال را مشاهده خواهند نمود. نمایشگاه چاپ دیجیتال آفریقا رویدادی جامع برای صنعت چاپ دیجیتال- از چاپ پوشاک و منسوجات تا چاپ دیجیتال عریض، تابلوهای دیجیتال و ال ای دی ها و نمایش کامل جدیدترین خدمات و راهکار از بیش از ١٠٠ غرفه دار به شمار می آید.

 

تعداد دفعات مشاهده 578
نظر بدهید 0 0