تقویم نمایشگاهی 2020 (پارت دوم)
شنبه 20 اردیبهشت 1399 ساعت 10:32

نمایشگاه صنعت کاغذ بانکوک
نمایشگاه صنعت کاغذ بانکوک از ۲۱ الی ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت کاغذ بانکوک بزرگترین رویداد منطقه آ سه آن برای صنایع جهانی کاغذ، خمیر کاغذ، بسته بندی، صنایع چاپ و کارتن به شمار می رود. این نمایشگاه ثابت کرده است که مطمئن ترین جایگاه برای رهبران صنعتی و متخصصین شبکه محسوب می شود و موجب تبادل ایده ها و معاملات تجاری می گردد. نمایشگاه صنعت کاغذ بانکوک چهره های مهم صنعتی را دور هم جمع می کند تا آخرین نوآوری ها، روندهای صنعتی و پیشنهاداتی از آخرین محصولات و خدمات مدرن را از طریق نمایشگاه و کنفرانس مورد بحث قرار دهند. نمایشگاه صنعت کاغذ بانکوک بر همه بخش های صنعت کاغذ متمرکز می شود و کل زنجیره ارزش از خمیر کاغذ، مواد شیمیایی، چسب، ماشین آلات، قطعات، مبدل های کاغذ، چاپ، بسته بندی و محصولات و خدمات را در این رویداد سه روزه تحت پوشش قرار می دهد.

 

نمایشگاه کاغذ ویتنام
نمایشگاه کاغذ ویتنام از ۲۸ الی ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ در شهر هوشی مین کشور ویتنام برگزار می گردد. نمایشگاه کاغذ ویتنام با حضور شرکت ها و برندهای مختلف جهانی اهمیتی دو چندان پیدا می کند. این نمایشگاه یکی از مهم ترین وقایع در حوزه کاغذ سازی آسیا است. در این نمایشگاه معتبر به موضوعاتی چون تولید کاغذ، محصولات کاغذی و موادشیمیایی تولید کاغذ پرداخته می شود. نمایشگاه کاغذ بر مواد شیمیایی - فن آوری، ماشین آلات - محصولات کاغذی تمرکز دارد و بر این مبنا محصولات خود را ارائه می کند. در نمایشگاه کاغذ ٢٠٠ شرکت از کشورهایی مانند ویتنام، هند، ژاپن، هلند، مالزی، چین، هنگ کنگ، انگلستان، ایالات متحده، کره، اندونزی، سنگاپور، تایلند، سوئد، آلمان، فرانسه حضور دارند و محصولات خود را عرضه می کنند. در نمایشگاه کاغذ کنفرانسی نیز برگزار می گردد تا محققین این حوزه مقالات خود را ارائه دهند و کارشناسان به تبادل نظر و اطلاعات بپردازند.

 

نمایشگاه صنعت کارتن سازی چین (SinoCorrugated)
نمایشگاه صنعت کارتن سازی چین (SinoCorrugated) از ۰۱ الی ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ در شهر دونگوان کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت کارتن سازی چین (SinoCorrugated) رویداد تجاری برتر صنعت تولید كارتن است. این نمایشگاه تمام تجهیزات کارتن و مواد مصرفی سراسر بازار را به نمایش می گذارد و خریداران اقتصادهای پیشرفته و در حال ظهور را در مدت چهار روز پررونق در یك مكان گرد هم می آورد. این رویداد با ارائه فرصت های بیشمار برای افزایش سهمتان از بازار در حال رشد كارتن و تضمین بازگشت سرمایه شما، بعنوان محلی برای ایجاد شراكت و عقد قرادادهای پرسود محسوب می گردد. نمایشگاه صنعت كارتن چین رویداد تجاری تخصصی آسیا- اقیانوسیه برای نمایش تجهیزات كنگره زن، فناوری ها، جدیدترین جعبه ها، تجهیزات تولید مقوا و مواد مصرفی مربوطه است. با تجربه بیش از ١٠ سال در توسعه، گردآوری و بروزرسانی بیش از ١٠٠٠٠٠ داده از صنعت كنگره زنی جهان و همكاری بسیاری از انجمن های داخلی و بین المللی، اطلاع رسانی دقیق و پوشش گسترده ای از این رویداد صورت می پذیرد.

 

 

تعداد دفعات مشاهده 617
نظر بدهید 0 0