تقویم نمایشگاهی 2020 (پارت سوم)
چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 11:03

نمایشگاه کارتن و جعبه هند

نمایشگاه کارتن و جعبه هند از ۱۸ الی ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ در شهر بمبئی کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه کارتن و جعبه هند اولین نمایشگاه و کنفرانس اختصاصی برای کارتن و صنعت ساخت جعبه در هند به حساب می آید. این نمایشگاه تجاری بهترین راهکارهای سازندگان و واسطه های تجهیزات قبل از چاپ و بسته بندی نهایی، ماشین آلات ساخت کارتن، ماشین آلات چاپ و تجهیزات پس از چاپ را به نمایش خواهد گذاشت. بخش های مهمی چون تامین کنندگان مواد خام و راهکارهای نرم افزار طراحی نیز در طول رویداد ارائه خواهند شد. نمایشگاه کارتن و بسته بندی هند محیطی تشویقی و نمایشگاهی متعهد برای صنعت ساخت کارتن جهت ملاقات با رهبران کلیدی از سراسر جهان محسوب می شود. در این نمایشگاه شما با کاربران نهایی جعبه های کارتن و سازندگان کارتن های تاشو دیدار خواهید کرد. با کیفیت ترین بازدیدکنندگان شامل سازندگان کارتن محکم، سازندگان پاکت های کاغذی و سایر کاربران هستند.

 

 

نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین

نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین از ۲۱ الی ۲۵ مهر ۱۳۹۹ در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین یکی ازمهمترین رویدادهای صنعت چاپ در چین محسوب می شود. نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین، اهمیت نوآوری، ارتقا، گردهم آوردن و توسعه این صنعت در برابر پیشینه تسریع انتشار اطلاعات و توسعه غالب چاپ سبز را مورد توجه قرار می دهد. این رویداد، دستاوردها و روند پیشرفت صنعت چاپ در سال های اخیر و همچنین قدرت فناوری چاپ را به نمایش می گذارد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین با ارائه یک جایگاه عالی برای صنعت جهانی چاپ جهت به نمایش گذاشتن، تبادل اطلاعات و انجام معاملات، نیازهای غرفه داران و نیز بازدیدکنندگان را پاسخ می دهد. نمایشگاه چاپ چین در آستانه تبدیل شدن به یک رویداد بین المللی موفق در میان رویدادهای صنعت چاپ چین و سراسر آسیا قرار دارد.

 

 

نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی تانزانیا (PPPEXPO)
نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی تانزانیا (PPPEXPO) از ۱۹ الی ۲۱ آبان ۱۳۹۹ در شهر دارالسلام کشور تانزانیا برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی تانزانیا (PPPEXPO) بزرگترین رویداد تانزانیا در این حوزه است که سالانه برگزار می شود. طی سال های گذشته تانزانیا به مرکز تجاری مهمی در منطقه ای تبدیل شده است که دلیل اصل آن جو دوستانه و تجاری است که برای سرمایه گذاران و محصولات خارجی فراهم گشته است. همچنین عوارض گمرکی بسیار پایین بوده و هزینه های صادرات مجدد به کشورهای همسایه بسیار ناچیز است یا اصلا وجود ندارد. این نمایشگاه غرفه دارانی از ٢٠ کشور و بازدیدکنندگانی از شرق و مرکز آفریقا به خود جذب می کند که به غرفه داران فرصتی عالی برای بررسی چند کشور در یک زمان می دهد.

 

تعداد دفعات مشاهده 630
نظر بدهید 0 0