تقویم نمایشگاهی 2020 (پارت چهارم)
یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 12:26

نمایشگاه قالب ریزی و چاپ سه بعدی فرانکفورت (Formnext)

نمایشگاه قالب ریزی و چاپ سه بعدی فرانکفورت (Formnext) از ۲۰ الی ۲۳ آبان ۱۳۹۹ در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه قالب ریزی و چاپ سه بعدی فرانکفورت (Formnext) نمایشگاه و کنفرانسی برجسته در زمینه فناوری های چاپ سه بعدی و ابزارسازی است که برترین های جهان را به نمایش می گذارد. در این نمایشگاه پتانسیل فوق العاده ای را می بینید که از ترکیب فناوری های چاپ سه بعدی و متدهای مرسوم ساخت بوجود می آید. نمایشگاه قالب ریزی و چاپ سه بعدی فرانکفورت، سازندگان اصلی جهان در زمینه فناوری های چاپ سه بعدی و ابزارسازی را گرد هم جمع می کند. نمایشگاه قالب ریزی فرانکفورت همچنین یک جایگاه عرضه برای غرفه داران بی شماری از بخش هایی چون مواد، مهندسی مکانیک، اندازه گیری، نمونه سازی، فرآوری و لوازم چاپی می باشد. غرفه داران بین المللی از این نمایشگاه استفاده می کنند تا محصولاتشان را به مخاطب جهانی معرفی و عرضه کنند.

 

نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا (PPPEXPO)
نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا (PPPEXPO) از ۲۸ الی ۳۰ آبان ۱۳۹۹ در شهر نایروبی کشور کنیا برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا (PPPEXPO) تنها برنامه نمایشگاهی اختصاصی و صنعتی بین المللی برای صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی در سراسر منطقه آفریقای شرقی است. این رویداد نویدبخش ایجاد بستری بی نظیر برای همکاری های تجاری، نمایش فناوری ها و تعامل مستقیم با تجار نواحی شرق، مرکز و جنوب آفریقاست. قاره آفریقا یکی از رو به رشدترین بازارها در جهان است و نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی، هزاران خریدار و تصمیم گیرنده را از تمام سطوح و بخش های صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی جذب خواهد کرد. هدف این نمایشگاه توسعه تجارت مستقیم و بدون واسطه میان خریداران و فروشندگان است. کنیا، به عنوان دروازه بازار شرق آفریقا، درگاه رو به رشد تامین و توسعه سراسر صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی در ناحیه شرق آفریقاست
.

 

نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس (ALL4PACK)
نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس (ALL4PACK) از ۰۳ الی ۰۶ آذر ۱۳۹۹ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی پاریس (ALL4PACK) بازاری تجاری و جهانی برای محصولات چاپ و بسته بندی، تجهیزات پردازش و جابه جایی می باشد. در حقیقت، این نمایشگاه، برای فعالان حرفه ای چاپ، بسته بندی و پردازش مواد رویدادی بی نظیر و کامل خواهد بود که همه آنچه در این صنعت وجود دارد را ارائه خواهد داد: مواردی از قبیل: ماشین آلات و تجهیزات پردازش و بسته بندی، و چاپ، مواد اولیه، مواد مصرفی و مواد پلاستیکی، مواد شناسایی و ردیابی، مواد چاپ، ماشن آلات کد نویسی، ماشین آلات حمل و نقل ثانویه ، بسته بندی های چاپی و برچسب زدن، بسته بندی و ظروف (مقوایی، پلاستیکی، شیشه ای، فلزی، چوبی) . در جهت ارائه کل زنجیره تولید، دو نمایشگاه EMBALLAGE و MANUTENTION ادغام شدند تا ادعای تکمیل بودن خود را در نمایشگاهی به نام (همه چیز در بسته بندی) ALL٤PACK به اثبات برسانند. این نمایشگاه دوسالانه، روابط متقابل ٤ خط کلیدی تجاری این بخش را به خوبی نشان می دهد. این نمایشگاه، نقطه عطف و مرجعی برای گرد هم آوردن بیش از ١٠٠.٠٠٠ حرفه ای در این صنعت می باشد که همگی می توانند از فرصتی استثنایی و بی نظیر که نوآوریهای این حوزه را به نمایش می گذارد، لذت ببرند.

 

 

تعداد دفعات مشاهده 596
نظر بدهید 0 1