تقویم نمایشگاهی 2020 (پارت پنجم)
شنبه 07 تیر 1399 ساعت 15:13

نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران
نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران از ۳ الی ۶ آذر ۱۳۹۹ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران در فضایی بالغ بر ٣٠.٠٠٠ متر در محل دائمی نمایشگاه های بین الملللی تهران برگزار خواهد شد. هزاران نفر از فعالان  و خریدارن مجصولات این صنعت از برای یافتن جدیدترین و آخرین امکانات و به روز کردن تجهیزات خود از این نمایشگاه بازدید می نمایند. شرکت در این نمایشگاه بهترین فرصت برای ملاقات با آن ها خواهد بود. ایران با داشتن بیش از ٧٠ میلیون نفر جمعیت و رشد بی وقفه در صنعت و ارتباطات، با تقاضای بالایی برای تکنولوژی های جدید در صنعت چاپ و بسته بندی، محصولات و خدمات مرتبط مواجه است. به عنوان یکی از بزرگترین رویداد ها در خاور میانه و یکی از مهمترین ها در این صنعت در ایران،نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران نقش موثرترین وسیله برای ایجاد و حفظ روابط  میان صنعت چاپ و بسته بندی ایران و صنعت چاپ و بسته بندی بین المللی است.

 

نمایشگاه چاپ دیجیتال و تابلوهای تبلیغاتی دبی (SGI)
نمایشگاه چاپ دیجیتال و تابلوهای تبلیغاتی دبی (SGI) از ۲۳ الی ۲۵ دی ۱۳۹۹ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ دیجیتال و تابلوهای تبلیغاتی دبی (SGI) بزرگترین رویداد تخصصی تجاری در حوزه تابلوهای تبلیغاتی، تصاویر گرافیکی، POP/POS، چاپ اسکرین و دیجیتال در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا به شمار می آید. نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی و تصویرسازی دیجیتال دبی، غرفه داران و بازدید کنندگان از سراسر امارات متحده عربی، مصر، لبنان، ایران، عراق، هند، پاکستان، شرق آفریقا و سایر کشورهای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) را در یک محل برگزاری ایده آل گرد هم می آورد. این نمایشگاه، مهمترین رویداد سال است که محصولات و خدمات شما را به نمایش می گذارد، یا آنها را خریداری می کند، و با فعالان برجسته صنایع تابلوهای تبلیغاتی، تصاویر گرافیکی، پرینت اسکرین و دیجیتال تعامل برقرار می کند. در صورتیکه تجارت شما به یکی از صنایع فوق مرتبط است،

 

نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات دوسلدورف (Viscom)
نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات دوسلدورف (Viscom) از ۲۳ الی ۲۵ دی ۱۳۹۹ در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات دوسلدورف (Viscom) تنها نمایشگاه تجاری تخصصی در اروپا است که یک نمای کلی ٣٦٠ درجه از ارتباطات بصری را فراهم می کند و در عین حال سایر بخش های دیگر را به خود جذب می کند. در کنار همکاری های الهام بخش در بین شش موضوع – چاپ فرمت بزرگ، علامت گذاری، طراحی داخلی- در حوزه مواد و تکنولوژی ها و – نشان دیجیتالی، نمایشگر محصولات و بسته بندی نمایشگرهای محصولات - در حوزه نرم افزارها و بازار یابی- این نمایشگاه یک ساختار شفاف را ایجاد می کند و به هر بخش فضائی برای معرفی خود می دهد. با ترکیب منحصر به فرد تکنولوژی ها و مواد خام با نرم افزارها و بازاریابی و نیز نمایان کردن آخرین پیشرفت ها و گرایش ها در زمینه ارتباطات بصری، نمایشگاه سمت و سوئی موثر را در بازار پیشنهاد می دهد که با تقاضاها و مدل های کسب و کار متعدد شناخته می شوند. نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات فرانکفورت، مردم و ایده ها را دور هم جمع می کند تا فوت و فن های جدیدی را برای کسب و کاری درست تولید کنند.

تعداد دفعات مشاهده 566
نظر بدهید 0 0