افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در استان فارس/ از تأمین یک چهارم نیاز کاغد کشور تا اشتغالزایی :
شنبه 01 آذر 1399 ساعت 12:46

مختاری گفت: افتتاح کارخانه کاغذ زاگرس فارس می تواند یک چهارم کاغذ کشور را تامین کند و اشتغال زایی نزدیک به 600 نفر در آینده دارد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد مختاری طی گفتگویی با خبرنگار سرویس اقتصادی شیرازه؛ در حاشیه بازدید فرمانده سپاه فجر از دو کارخانه کیمیا الیاف و کاغذ زاگرس فارس به مناسبت هفته بسیج در شهرستان زرقان اظهار کرد: کارخانه کاغذ زاگرس فارس با مشارکت بخش خصوصی در حال راه اندازی است که مرحله نصب دستگاه ها به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در استان است.
وی افزود: با راه ندازی این کارخانه اشتغال زایی نزدیک به 600 نفر در آینده خواهد داشت که جهت تکمیل کارخانه تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن آزادسازی خواهد شد.
مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر استان فارس یادآور شد: افتتاح کارخانه کاغذ زاگرس فارس می تواند یک چهارم کاغذ کشور را تامین کند که این امر از طریق کاغذهای بازیافتی که طی فرایندی به رول کاغذ تبدیل می شود، صورت می پذیرد.
بی تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف 
مختاری در ادامه گفتگو با رضا کوهی شوریجه خبرنگار شیرازه با اشاره به فعالیت کارخانه کیمیا الیاف گفت: این کارخانه در سال 1389 در زمینه کیسه، گونی پلاستیکی جهت مصارف نانوایی و گندم فعالیت خود را آغاز کرد.
وی با اشاره به بی تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف افزود: متاسفانه ویروس کرونا باعث تعطیلی ادارات، واحدهای صنفی مختلف شده است که با مدیریت جهادی هم اکنون کارخانه کیمیا الیاف با ظرفیت بیش از یک هزار و 200 کارگر در حال فعالیت است که این نشان دهنده جذب هرساله کارگر و عدم اخراج کارگران بوده ...

تعداد دفعات مشاهده 241
نظر بدهید 0 0