زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران مشخص شد:
شنبه 18 اردیبهشت 1400 ساعت 12:15

بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌ آلات وابسته ۹ تا ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌ شود.

به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر با اعلام خبر برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته گفت: شرکت نمایشگاه‌ها با توجه به محدودیت‌ های کرونایی ۹ تا ۱۲ مهر ماه امسال را تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ امسال اعلام کرده است.

 وی افزود: در این زمینه پیش‌ ثبت‌ نام از شرکت‌ ها برای حضور در نمایشگاه بیست و هشتم را از خرداد ماه طی فراخوانی اعلام خواهیم کرد تا با حضور حداکثری فعالان و دست‌اندرکاران این حوزه همراه باشیم.

جدیدترین دستاوردها در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ

 غفاری‌ رهبر با بیان اینکه نمایشگاه همچون ۲۷ دوره قبل تلاش می‌ کند جدیدترین دستاوردهای این صنعت را به نمایش بگذارد، عنوان کرد: امیدوارم با کمرنگ شدن پاندمی کرونا امسال شاهد حضور جمع بیشتری از فعالان  دست‌اندرکاران  صنعت چاپ و صنایع وابسته در نمایشگاه باشیم.

 وی تاکید کرد: رایزنی برای حضور شرکت‌ها و موسسات خارجی و بین‌المللی همچنین هیات‌های تجاری منطقه از جمله برنامه‌هایی است که در نمایشگاه بیست و هشتم دنبال خواهیم کرد.

تعداد دفعات مشاهده 123
نظر بدهید 1 0